Відбулися вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства Важливо

26 квітня 2018 року відбулися вибори на посаду директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

За результатами таємного голосування за претендента Матвієнка Анатолія Тихоновича проголосувало 162 виборця, що складає 91% від загальної кількості виборців.

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОЛЕДЖУ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МАТВІЄНКО АНАТОЛІЙ ТИХОНОВИЧ
24 квітня 2018 року о 15:20 в актовій залі коледжу відбудеться зустріч директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства з викладачами, колективом та студентами.
26 квітня 2018 року з 9:00 до 15:00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 29 січня 2018 р. №36-к оголошено конкурс на заміщення посади директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Об`ява в газеті "Освіта України" №5 від 05 лютого 2018 року про оголошення конкурсу на вакантну посаду директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Нормативна база
Закон України "Про вищу освіту".
Методичні рекомендації щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу.
Наказ Міністерства освіти і науки України № 688 від 17 червня 2016 р. "Про затвердження форм виборчого бюлетеня та протоколу виборчої комісії з виборів керівника вищого навчального закладу".
Статут Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Положення про організацію виборчої системи та проведення обрання директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Положення про організаційний комітет з проведення виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Положення про виборчу комісію з проведення виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками для участі у виборах директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Положення про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Порядок організації роботи спостерігачів на виборах директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Лист Міністрества освіти і науки України про внесення кандидатури Матвієнка Анатолія Тихоновича для участі у виборах директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Накази
Наказ № 05/1 від 08.02.2018 "Про організацію та проведення виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства".
Склад Організаційного комітету  з проведення виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Режим роботи Організаційного комітету коледжу з виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.
Склад Виборчої комісії  з проведення виборів директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Last modified onСереда, 06 червня 2018 09:29

Log in