Главная Студенческая территория Студенческие будни Вступ до фаху спеціальності "Готельне обслуговування"
Вступ до фаху спеціальності "Готельне обслуговування"

Практика студентів є невід’ємною складовою підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних  знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.

Мета навчальної практики «Вступ до фаху» полягає в ознайомленні студентів зі змістом майбутньої кваліфікації, з характером та сферою професійної діяльності, з особливостями практичної діяльності закладів готельного господарства, перспективами майбутньої професійної діяльності.

Для студентів 2 курсу спеціальності «Готельне обслуговування» в рамках практики «Вступ до фаху» в 2016-2017 навчальному році відділом практики технікуму та викладачами циклової комісії готельного обслуговування було організовано та проведено ряд заходів, а саме:

-         Круглий стіл на тему: «Значення індустрії гостинності в економічному розвитку країн світу». Проведено директором технікуму Матвієнко Анатолієм Тихоновичем та заступником директора з навчально-виробничої роботи Безукладніковим Юрієм Олександровичем;

-          Круглий стіл на тему: «Стан та перспективи розвитку готельного господарства в Україні» за участю Голови правління Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, кандидата економічних наук, Опанащука Юрія Яковича;

-         Круглий стіл на тему: «Формування теоретичних знань та практичних вмінь і навичок в процесі фахової підготовки». Проведено головою циклової комісії «Готельного обслуговування», викладачем вищої категорії Клименко Іриною Михайлівною;

-          Презентація-практичне заняття на тему: «Професії майбутнього фахівця з готельного обслуговування». Проведено викладачем циклової комісії готельного обслуговування, к.п.н., доцентом Земліною Юлією Володимирівною.

-          Практичне заняття – тренінг на тему: «Етикет поведінки та спілкування працівника готелю». Проведено викладачем вищої категорії циклової комісії готельного обслуговування Ткаленко-Воробйовою Оленою Володимирівною.

-          Практичне заняття з досвіду навчання в Швейцарській школі готельного бізнесу Сидоренка Кирила;

-          Презентація-практичне заняття на тему: «Кар’єрний ріст в готельному бізнесі». Проведено випускниками КТГГ, провідними фахівцями з готельного обслуговування Кулешовим Кирилом та Мироненком Сергіем;

-         Пішохідна екскурсія «Київ-готельний». Проведено Кайтан Наталією Вікторівною, викладачем Київського університету економіки та права;

-         Майстер-клас на тему: «Стандарти обслуговування. Робота з конфліктними ситуаціями». Проведено директором департаменту номерного фонду готелю «Либідь» Сребнюк О.А. та директором департаменту Рязанцевою А.А.;

-         Майстер-клас по складанню рушників в техніці орігамі на базі НВЛ «Готель «Гостинність». Проведено адміністраторами НВЛ «Готель «Гостинність», викладачами циклової комісії готельного обслуговування Мініч Катериною Михайлівною та Бурею Катериною Олегівною;

-         Екскурсії до готелів «Либідь», «Алфавіто», «Дніпро», «Президент готель», «Сіті Парк Готель Київ».

По завершенню навчальної практики «Вступ до фаху» було проведено підсумкову дискусію-круглий стіл на тему «Ваше бачення майбутньої професії». Всі студенти мали можливість висловитись з приводу проведених в рамках практики заходів та своєї готовності до майбутньої професійної діяльності.

Після 9-го класу я визначилась з вибором своєї майбутньої професії і вступила до Київського технікуму готельного господарства на факультет готельного обслуговування. Чи правильне рішення я прийняла? Я вважаю, що правильне, адже моя майбутня професія дуже перспективна та важлива на сьогоднішній день. Робота в готелі у мене відразу асоціюється з якимось теплом, родинним затишком та по-сімейному дружнім колективом.


Сімашко Дар`я Василівна, 21-ГО


Вибрати професію в сучасному світі зовсім не важко, але важко вибрати ту, яка тобі буде по душі, і яка буде приносити згодом достатній прибуток. На даний момент я зупинилася на готельному бізнесі. Для цього потрібно докласти багато зусиль. Хочеться вірити - що мій вибір є правильним. 


Тутутченко Юлія Вадимівна, 22-ГО


У житті кожної людини наступає відповідальний момент, коли він обирає майбутню професію і свій подальший шлях життя. Дуже важливо щоб вибрана спеціальність була не тільки перспективою але і потрібною людям і звісно ж приносила задоволення та гарний достаток.Погоріла Діана Юріївна, 24-ГО


Вибрати професію на усе життя досить непросто. Не всім це вдається в житті, адже на кожному кроці нас підстерігають труднощі. Які не кожен здатен подолати. До своєї професії можна йти довго і тяжким шляхом, як тільки ми починаємо своє навчання в школі вчителі нас вже починають питати «Ким ви хочете стати коли станете дорослими?», ми усі з посмішкою на обличчі відповідаємо «балериною, актором, співачкою» тощо.

Але коли приходить час дати відповідь ми боїмося, адже від нашого рішення залежить наше майбутнє. Чому ж я вирішила піти на готельне обслуговування ? Що ж, це не було спонтанним рішенням або долею, це було великим кроком на який вплинули багато факторів. По-перше, у свої 16 років я відвідала 14 країн,половину з яких по 2 рази, Туреччину – 8 разів, а Єгипет – 6. І кожного разу пізнаючи і подорожуючи по тій чи іншій країні я говорила собі; «Моя професія повинна бути пов`язана з подорожуванням, з пізнанням світу, інших країн”. По-друге великий вплив на мій вибір зробила моя мама , адже вона директор туристичної компанії, у 27 років сама її відкрила і почала розвиватися з 0, але її мрія зробила її дуже успішною жінкою якою я дуже сильно пишаюся. Вона завжди мені говорила «йди за своїм серцем і роби, що хочеш саме ти, адже якщо будеш робити , що хочуть інші ніколи не досягнеш успіху; Вона мене брала у різні поїздки по роботі, я ходила і дивилася готелі і різних країнах, спілкувалася з людьми які працюють саме в цього напрямку і зрозуміла – це моє, це саме те, що хочу я. Я бачу своє майбутнє у цій сфері неперевершеним, цікавим, сонячним,пізнавальним, захоплюючим.

У мене є великі перспективи, адже я комунікабельна, товариська, можу знайти вихід з будь-якої ситуації або конфлікту, відповідальна, знаю добре англійську мову.

Я готова йти до своєї цілі, добиватися успіху, здійснювати свої мрії. Я хочу щоб мною пишалося не тільки мама, але й оточуючі, друзі, близькі і звичайно технікум Готельного господарства який надає мені досвід. Останнє що я хочу сказати ще; « Я хочу , я можу і я зроблю».

Карпович Олена Андріївна, 21-ГО


Влітку 2015 року я зробила важливий вибір в своєму житті, вступила до КТГГ на спеціальність Готельне обслуговування. Мені завжди подобалося спілкування з людьми, я з легкістю знаходжу спільну мову з новими людьми.

Тому я вирішила, що це сфера саме для мене.

Кострубова Оксана Сергіївна, 21-ГО


Мені здається, що дуже важливо, коли душа лежить до справи, якою ти займаєшся, як ти відносишся до людей, як реагуєш на сказані в твою адресу слова, як керуєшся часом і чи справляєшся з покладеною на тебе відповідальністю.

Недашківська Катерина Олександрівна, 24-ГРС


Важливо знайти своє місце в житті. І тільки з часом можна зрозуміти, наскільки це важливо – обрати свій вірний шлях, який пов`язаний з майбутньою професією.

Ким бути? Це питання стоїть перед кожною людиною, починаючи з підліткового віку закінчуючи зрілим. Уже в усвідомленому віці я для себе вибираю, що я хочу пов`язати своє життя з роботою у сфері обслуговування.

Базака Юлія Володимирівна, 22-ГОГолова комісії

готельного обслуговування

Клименко І.М.


alt
 

Увага!

26 квітня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства в актовій залі коледжу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, 26.

Детальніше

Увага! До відома батьків та студентів! Нові банківські реквізити, з січня 2018 року

Для оплати за навчання:

МФО 820019

р/р 31556240117499

Для оплати за гуртожиток:

МФО 820019

р/р 31553240217499

Код ЄДРЦОУ 05408295


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
12-го квітня о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

Дистанційне навчання

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499