Главная Студенческая территория Студенческие будни Результати змагань “День Здоров’я 2016” Київського технікуму готельного господарства
Результати змагань “День Здоров’я 2016” Київського технікуму готельного господарства


Спортивна програма:



1.Підтягування на високій перекладині:

а) Хлопці

І місце

Седінкін Антон 12-ХТ

ІІ місце

Терещенко Микита 11 ГРС (ГО)

ІІІ місце

Письменний Артем 11-12 ПТБД

 

б) Дівчата

І місце

Гончаренко Аліна 31-ФК

ІІ місце

Пиж Юлія 31-ГО

ІІІ місце

Сівковська Маша 11-ГРС (РО)

 



2.Присідання на одній нозі:

а) Хлопці

І місце

Борисенко Дмитро 11-12 ПТБД

ІІ місце

Васянович Олександр  24-ГРС(ГО)

ІІІ місце

Романенко Григорій  21-ПВ


б) Дівчата

І місце

Яців Валерія 32-ПВ

ІІ місце

Гончаренко Аліна 31-ФК

ІІІ місце

Анохіна Катерина 21-ООН




3.Стрибок у довжину з місця:

а) Хлопці

І місце

Юнак Артур 11- ПВ

ІІ місце

Марченко Богдан 11- ПВ

ІІІ місце

Міщенко Влад 11 -ПВ

 

б) Дівчата

І місце

Шейко Аліна 11-ПВ

ІІ місце

Наумець Анастасія 11-ПВ

ІІІ місце

Григор`єва Олександра 11-ХТ

 
 
 

4.Піднімання тулуба в сід з положення лежачи:

а) Хлопці:

І місце

Луньков Віктор 11-12 ПТБД

ІІ місце

Васильченко Євгеній 31 -РПЗ

ІІІ місце

Саковський Олександр 21 -ОКСМ

 

б) Дівчата

І місце

Бузько Ольга 25-ПВ

ІІ місце

Клоченок Даша 25-ПВ

ІІІ місце

Хворостена Марина 25-ПВ


 
 

5.Згинання та розгинання рук  в упорі лежачи:

а) Хлопці

І місце

Острижній Віталій 32 ПВ

ІІ місце

Бойко Влад 32 -ПВ

ІІІ місце

Комарницький Влад 11-12 ПТБД

  

б) Дівчата

І місце

Дубіцька Вікторія 14-ГО

ІІ місце

Сівковська Марія 11-ГРС (РО)

ІІІ місце

Яців Валерия 32-ПВ


 
 

Волейбол:

І місце

23-ХТ

ІІ місце

23-РО

ІІІ місце

12-ГРС(РО)

 


Туристична програма

 

1.В’язання мотузкових вузлів:

І місце

Задорожня Анастасія 31-ФК

ІІ місце

Жиренко Станіслав 24- ГРС (РО)

ІІІ місце

Божко Валерія 22- ТО

 

 

2.Переправа за допомогою жердин:

І місце

Нещеретнєв Олександр 24- ГО

ІІ місце

Корнійчук Карина  24- ПТБД

ІІІ місце

Завертальний Євген 12- ХТ

 

 

3.Переправа за допомогою “Метелика”:

а) Хлопці

І місце

Васянович Олександр 24- ГРС (ГО)

ІІ місце

Кривенко Андрій 21-ТО

ІІІ місце

Слободяник Ігор 11-ТО

 

б) Дівчата

І місце

Костюк Дарина 11- ГО

ІІ місце

Краселівська Катерина 11- ГРС (РО)

ІІІ місце

Ферчук Юлія 24- ГРС (ГО)

 

 

4.Переправа за допомогою “Ліан”:

а) Хлопці

І місце

Денальчук Володимир 21- ООН

ІІ місце

Швець Богдан 21- ГО

ІІІ місце

Васянович Олександр 24- ГРС (ГО)

 

б) Дівчата

І місце

Дрозд Марина 11-ФБС

ІІ місце

Костюк Дарина 11-ГО

ІІІ місце

Цімол Олеся 31-ФК

 
 

5.Повільний рух на велосипеді:

І місце

Немед Євгеній 31-РПЗ

ІІ місце

Міщенко Володимир 33- РПЗ

ІІІ місце

Карпенко Валентин 21- РПЗ

 


6.Домбайський бокс:

а) Хлопці

І місце

Кривохижко Андрій 21-ТО

ІІ місце

Супрун Данило 11-ХТ

ІІІ місце

Метрофанов О.     12-ПВ

 

б) Дівчата

І місце

Козленко Іванна 31-ФК

ІІ місце

Міщенко   11-ПВ

ІІІ місце

Соколовська Єкатерина11-Т

 

7.Кидки кілець на шток:

І місце

Кривенко Анна 33-ГО

ІІ місце

Лазарєва Вікторія 13- ГРС (РО)

ІІІ місце

Бубнова Юлія 13- ГРС (РО)

 
 

Розважальні конкурси:


1. Баскетбольні розваги (кидки м’яча в рюкзак):

І місце

Літовченко Дарина 12 -ТО

ІІ місце

Козленко Іванна 31- ФК


 

2. Перетягування канату

а)  Хлопці 

І місце

41- РПЗ

ІІ місце

12 -ГРС (РО)

ІІІ місце

11- ХТ

 

б) Дівчата

І місце

31-ТО

ІІ місце

12 -ГРС (РО)

ІІІ місце

11-12 ТБД

 


3. Збивання кеглів

І місце

Чернега Вадим 11-ХТ

ІІ місце

Домбровська  Тетяна 31-ФК

ІІІ місце

Пастухов Олег 21-ОКСМ

 



Найактивніші групи:
 

11-ГО

  

21 -РО

  

11-ПВ

  

11-12 -ПТБД

  

11-ІПЗ

12-ГО


12-ХТ


21-ПВ


22-ПТБД


24-ГО


23-ХТ


25-ПВ



11-КІ

11-ТО


12-ГРС(РО)


41-ПВ


31-ФК


 

21-ТО


23-ГРС(РО)


42-ПВ


 


21-РПЗ

31-ТО


24-ГРС(ГО)


 


21-ОКСМ


41-РПЗ

 

Циклова комісія Фізичного виховання і захисту Вітчизни вітає призерів та переможців спортивного свята!

 


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
21 вересня о 16.00 на День відкритих дверей!
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Продовжується прийом оригіналів документів про освіту від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст та бакалавр.

Приймальна комісія
НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499