Куди можна поїхати на вихідні?


Надворі весна, сонце так і запрошує нас на прогулянки рідною вулицею,  містом, країною. З огляду на складну соціальну та політичну ситуацію в країні, різкі та значні коливання курсу гривні та непевність на ринку праці, тривалі та дорогі закордонні поїздки не кожен може собі дозволити. Пропонуємо вам декілька варіантів для подорожі, які варто побачити - до води і по воді, на природу та під землю.

 

Печера "Кришталева"

 

Знаходиться в с. Кривче Борщівського р-ну Тернопільської обл. Добре обладнана і доступна в будь-який час року. Проста для відвідин, оскільки майже всі коридори горизонтальні. Довжина маршруту - близько 3 км (загальна довжина печери - 22 км). До залів печери веде 500-метровий тунель. Головна визначна пам'ятка печери, що дала їй назву, - Кристалічний коридор, де стіни щільно поросли різнокольоровими гіпсовими кристалами. Потрапити в "Кришталеву" можна тільки в складі екскурсійної групи, тому найчастіше відвідування печери включено в тури з відвдинами Кам'янець-Подільського, фортеці у Хотині, Чернівців. Вхідний квиток в "Кришталеву" (у складі групи від 15 людей) - 20 грн.


Заповідник "Асканія Нова"


Його можна назвати єдиним в Україні добре організованим сафарі-парком. У всьому світі подібна розвага не є чимось незвичайним - сафарі-парки можна знайти в більшості європейських країн (Двур-Кралове у Чехії, Балтув в Польщі, Сіжеан у Франції). В Україні з її степовими просторами - лише "Асканія Нова" у Херсонській області.

"Асканія Нова" пропонує пішохідні екскурсії по 25-30 грн з людини, у кінному екіпажі - 50 грн.

 

Ічня

Територія Ічнянського природного парку (Чернігівська область) - це луки, ліси, річечки, болота між Ічнею і Прилуками. Гість отримує карту і може, орієнтуючись по ній, за день обійти весь парк. Причому не тільки пішки: можна взяти напрокат велосипеди, так само як і комплект туристичного спорядження. Вартість прогулянки по одному з маршрутів в Ічнянському парку - 20 грн.


Боброве озеро

У містечко Гола Пристань (Херсонська область) варто їхати заради екологічної екскурсії в дельту Дніпра. Маршрут екскурсії здебільшого проходить Бобровим озером, яке ближче до літа покривається лататтям і ліліями. На турбазі "Чайка" туристи займають місця в просторих човнах, на яких встановлені малошумні електродвигуни; єдині звуки, які супроводжують подорож - плюскіт води за бортом і розповідь гіда. До всього іншого, такі човни не лякають водоплавну живність, і міським дітям буде цікаво побачити поблизу не тільки всюдисущих качок, а й лисок, чапель і навіть лебедів з пеліканами.

Екологічна екскурсія по Бобровому озері коштує 100 грн. для дорослого і 45 грн. для дитини.


Вилкове
 

Невелике українське містечко Вилкове на півдні Одеської області називають українською Венецією. Цей маленький, але дуже мальовничий населений пункт розташований в дельті Дунаю, у місці впадання ріки в Чорне море.

Незвичайність міста полягає в тому, що стара його частина розташована на воді. Тому вулицями в місті слугують канали, якими переміщаються переважно на місцевих "гондолах" і моторних човнах, що є найпопулярнішим транспортом у місті.

Був час, коли в це містечко приїжджали заради нього самого: надто незвично виглядали його вулиці-канали та й сам уклад життя вилківчан. Тутешні аборигени - нащадки старовірів, які втекли сюди від гонінь з усіх кінців Російської імперії. Навіть зараз, коли Вилкове все більше перетворюється на заштатний райцентр, старі квартали залишаються унікальним місцем: двори розділені каналами з дерев'яним тротуарами вздовж парканів. Жителі пересуваються по єриках (вузьких каналах) на човнах з життєствердною назвою каюк (щоправда, це всього лиш спотворене турецьке "каїка " - човен), а у двори можна заплисти, просто піднявши частину тротуару .
 

Печера "Млинки"
 

Розташована біля с. Залісся Чортківського р-ну Тернопільської обл. Печера не освітлена і не обладнана для відвідування. Однак екскурсії тривалістю 3:00 таки проводяться - під керівництвом добре підготовлених спелеологів з Тернопільського турклубу і Чортківського клубу "Кристал". В "Млинках" знадобляться мінімальна фізична підготовка і стійка психіка. Розміщення на ночівлю досить спартанське - в кімнаті на десять людей. Але і вартість відвідин невисока. Найбільше відвідувачам запам'ятовуються подолання "розпірок" та "дірок". Розпірки - вузькі місця, по якій пересуваються, упершись руками і колінами в стінки. Повзти так треба 10-20 метрів, а дно буде проглядатися на глибині п'яти метрів. Відвідини печери "Млинки" - 170 грн (включає 1 ночівлю, 3 екскурсії в печеру, оренду спорядження).

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Навчально-виробничій лабораторії «Туристична фірма»

 

Приємних подорожей та незабутніх вражень

Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма»

 

Увага!

26 квітня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства в актовій залі коледжу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, 26.

Детальніше

Увага! До відома батьків та студентів! Нові банківські реквізити, з січня 2018 року

Для оплати за навчання:

МФО 820019

р/р 31556240117499

Для оплати за гуртожиток:

МФО 820019

р/р 31553240217499

Код ЄДРЦОУ 05408295


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
12-го квітня о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

Дистанційне навчання

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499