Главная Студенческая территория Студенческие будни Випуск на відділенні «Туристичне та готельне обслуговування»
Випуск на відділенні «Туристичне та готельне обслуговування»

   29 січня та 02 лютого 2015 року у Київському технікумі готельного господарства відбулися урочистості з нагоди випускустудентів відділення «Туристичного та готельного обслуговування». Цього року у цілком доросле, самостійне життя з цінним багажем знань про сферу туризму та готельну справу вирушили 226 випускників, з них 81 студент спеціальності «Туристичного обслуговування», 145 – «Готельного обслуговування». 27 з них отримали дипломи найвищого ґатунку – дипломи з відзнакою.

   За час навчання у Київському технікумі готельного господарства випускники оволоділи глибокими професійними знаннями, пройшли закордонне стажування у таких країнах, як Туреччина, Німеччина, Греція, виробили у собі необхідні навички спеціаліста у сфері обслуговування – дисциплінованість, комунікабельність, вміння йти на компроміс, підвищили рівень знань іноземних мов, засвоїли основи професійного етикету, пройшли різні види практик в провідних готелях і туристичних підприємствах Києва та України.

   Переважна більшість із них стверджують, що готові працювати у напрямку розвитку туристичної галузі, адже це – неабияка перспектива досягти успіху, самореалізуватися.

  Ми бажаємо нашим випускникам творчої наснаги, нових креативних ідей, працелюбності й терпіння, адже кожен молодий фахівець, що вийшов зі стін КТГГ і розпочинає свою кар’єру – надія його наставників і майбутнє туристичної галузі.

 

 

І. Хандусь,
голова
 
студентської ради
відділення «ТіГО»

 


До уваги студентів
ІІ курсу!


14 вересня 2017р. об 11.30 в
актовій залі відбудеться презентація проекту паралельного навчання в КТГГ і в Польському Університеті Економіки у м.Бигдощі


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
21 вересня о 16.00 на День відкритих дверей!
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Продовжується прийом оригіналів документів про освіту від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст та бакалавр.

Приймальна комісія
НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499