Главная Студенческая территория Студенческие будни Тиждень циклової комісії української мови та літератури, і світової літератури
Тиждень циклової комісії української мови та літератури, і світової літератури

Протягом тижня (04.11.2014 р.– 12.11.2014 р.) циклова комісія викладачів української мови і літератури, та світової літератури проводила заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Розуміючи усю важливість нашої роботи саме на сьогоднішній день, ми запланували різноманітні цікавинки, які спрямовані були висловити всебічне захоплення та любов до наймелодійнішої, багатостраждальної рідної мови. Усі викладачі взяли активну участь у проведенні заходів. Поряд із традиційними, а саме: виставкою святкових стіннівок, презентацією збірки студентських поезій, над якою працювали керівники «Поетичного клубу» та талановиті студенти, - були представлені і ті, які заклад побачив уперше.
 

Завершився наш Тиждень проведенням І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, завдання для якого розробили викладачі: Ільчук В.Р. та Гринчук І.А. У конкурсі взяли участь студенти І та ІІ курсів усіх спеціальностей. Загалом студентів було 23.


Місця серед студентів І курсу розподілилися наступним чином:

І місце – Дерманчук Дарина 11 ТО. (Викладач – Юша Н.М.)

ІІ місце – Ландига Ярослава 11 РПЗ. (Викладач – Ільчук В.Р.)

ІІІ місце – Мариненко Яна  11 ПВ. (Викладач – Кравцова Л.І.)


А серед  студентів ІІ курсу ось так:

І місце –  Покидько Катерина 21 ПВ (Викладач – Кравцова Л.І.)

ІІ місце – Паламарчук Ірина 22 ТО (Викладач – Юша Н.М.)

ІІІ місце – Сізова Лілія 22 ТО (Викладач – Юша Н.М.)


Висловлюю вдячність усім викладачам циклової комісії, які з усією відповідальністю ставляться до виконання своїх обов’язків та своїм прикладом заохочують молодь до вивчення, поваги та любові до рідної мови.Голова циклової комісії                  Юша Н.М.

 


До уваги студентів
ІІ курсу!


14 вересня 2017р. об 11.30 в
актовій залі відбудеться презентація проекту паралельного навчання в КТГГ і в Польському Університеті Економіки у м.Бигдощі


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
21 вересня о 16.00 на День відкритих дверей!
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Продовжується прийом оригіналів документів про освіту від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст та бакалавр.

Приймальна комісія
НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499