Практика «Вступ до фаху»

27 жовтня почалася навчальна практика "Вступ до фаху" для студентів 22 та 23 груп спеціальності "Туристичне обслуговування".

В перший день у нас відбувся крутий стіл на тему "Значення індустрії гостинності в економічному розвитку країн світу". Його провів директор Київського технікуму готельного господарства Матвієнко А. Т. та заступник директора з НВР Безукладніков Ю. О. Вони поділилися власним досвідом роботи в галузі туризму, розкрили значення туризму в економіці країн світу.

Після того у нас відбулася презентація лижної школи "SKI SCOOL" і виявилось багато бажаючих поїхати на практику у Буковель.

Кожний працівник туризму повинен добре знати готельну базу, тому цікавими для студентів були екскурсії до готелів "Прем'єр Палац", "Хілтон", "Фермонт Гранд Готель Киів", "Ібіс" та "Братислава". Велике враження справила на нас і презентація п’ятизіркового готелю «Опера».

Також практичні заняття нам провели працівники туристичних фірм  "Сехмет Тревел", "Дав Клуб" , "КУТЕП ТУР". Вони розповіли про особливості організації автобусних турів та круїзів, ознайомили з вимогами до роботи менеджера туристичного підприємства.

Всі студенти були в захваті від пішохідної екскурсії "Древній Київ". Ми ознайомились з визначними місцями Подолу,відвідали музей гетьманства.

Не залишили байдужими  екскурсії в парк «Київська Русь» та оглядова по Києву. Під час їх проведення студенти ознайомились з особливостями роботи екскурсовода, закріпили знання з історії України. Закінчилась практика підсумковою дискусією на тему «Ваше бачення майбутньої професії».

Отже, практика дала кожному з нас певний досвід і я думаю, що кожен зрозумів, що він обрав правильно професію, професію, пов'язану з туризмом.

 

Плахотнюк Єлизавета,

студентка групи 22 ТО

 


До уваги студентів
ІІ курсу!


14 вересня 2017р. об 11.30 в
актовій залі відбудеться презентація проекту паралельного навчання в КТГГ і в Польському Університеті Економіки у м.Бигдощі


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
21 вересня о 16.00 на День відкритих дверей!
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Продовжується прийом оригіналів документів про освіту від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст та бакалавр.

Приймальна комісія
НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499