Екскурсія до Івано-Франківська
З 15.10 по 19.10.2014 року студенти груп 21-ТО, 41-ТО та 42-ГО
під керівництвом заступника директора з НВР Безукладнікова Ю.О. побували
на екскурсії в місті Івано-Франківськ та здійснювали підйом на гору Говерла.

 

Своїми враженнями з вами діляться студенти:

"Ми чекали цього дня майже місяць, і ось він настав... 
15 жовтня ми зібрали наші речі і ввечері сіли на потяг, і відправились до
Івано-Франківська. Приїхали ми туди рано-вранці, звичайно не виспались, але краса
цього міста одразу пробудила нас, і ми всі дружно відправилися до м.Яремче.
В автобусі ми співали пісні і говорили про наші плани на майбутнє.
Коли ми приїхали до міста, то вирішили піднятись на скелі Довбуша.
Це було дивовижно і дуже гарно.
Нам попався дуже гарний і досвідчений екскурсовод на ім'я Михайло. Він розповів нам корисну наукову інформацію, а також цікаві факти з життя Олекси Довбуша.
На скелях ми фотографувалися, а також зробили дуже гарне фото з прапором нашого технікуму.
Побули в печері бажань і кожен загадав те, про що мріє.
Після того ми поїхали на нашу базу.
Коли ми туди приїхали, ми буди здивовані красою. Там було величезне поле, і гарний будинок, в якому ми жили. Також нас оточували чудові види на гори. Першим ділом ми почали готувати їжу. Ми, як студенти, перший раз в житті готували їжу на вогнищі, але це було дуже цікаво. Хлопці накололи нам дрова, а дівчата приготували смачний суп. Потім ми трошки відпочили і пішли співати пісні до вогнища. Це було казково.
Зірки, вогонь та гітара.
На гітарі грав прекрасний чоловік, якого звали Ігор Миколайович. Лунали чудові пісні з минулого. Хлопці розтопили нам піч, ми зігрились і пішли спати. 
Ранок, 17 жовтня. Це був самий тяжкий, і в той час самий цікавий день. Встали ми в 6 ранку, щоб зготувати їжу. Дівчата приготували смачний суп і ми всі відправилися підкорювати Говерлу. Доїхали ми до гори дуже весело, бо їхали ми на машині Урал в кузові з піснями. З погодою на дуже не пощастило, бо було холодно і був дощ, але як казав наш екскурсовод: "Дощ це коли ти вийшов на вулицю, порахував до 10 і вже мокрий до нижньої білизни, а все інше романтика". Спочатку ми йшли вверх по дуже гарному лісі, там у нас булла зупинка, де ми змогли трошки відпочити і випити води. Потім, коли ми вийшли з нього, ми потрапили в жахливий холодно, але все ж таки ми бачили настільки гарні пейзажі, краса яких затьмарила нам усілякий холод.
Коли ми дійшли до вершини, на жаль, ми нічого не побачили, бо був туман, але все ж таки ми це зробили, ми підкорили Говерлу. Спускатись вниз було дуже страшно, бо все було слизьке і ми навіть падали, але це все одно незабутні емоції. Після цього прийшли на базу, випили теплого чаю, зігрились, дівчата приготували поїсти. Наступив вечір. Всі зі брались коло вогнища і співали пісні. На цей раз кожен мав можливість замовити пісню. Лягли спати ми дуже рано, бо сильно втомились. 
На наступний ранок ми виспались, приготували їжу, прибрали і виїхали з бази. Поїхали до Яремче. Там ми пішли на величезний дерев'яний ринок і кожен купив собі дуже гарні дерев'яні речі. Потім на автобусі направились до Івано-Франківська. У нас був час погуляти ним і виявилось шо це насправді гарне місце. Ми знайшли кафе, поїли, купили їжі в потяг і відправились до Києва. 
З цієї подорожі можемо справді сказати, що ми стали дружніші і почали з більшим розумінням відноситись однин до одного. Привезли ми з собою багато спогадів та емоцій. 
Все було чудово! 
Дякуємо всім за цей відпочинок!"
 

Увага!

26 квітня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства в актовій залі коледжу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, 26.

Детальніше

Увага! До відома батьків та студентів! Нові банківські реквізити, з січня 2018 року

Для оплати за навчання:

МФО 820019

р/р 31556240117499

Для оплати за гуртожиток:

МФО 820019

р/р 31553240217499

Код ЄДРЦОУ 05408295


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
12-го квітня о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

Дистанційне навчання

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499