Главная Студенческая территория Студенческие будни Результати змагань на День здоров'я
Результати змагань на День здоров'я


Вітаємо переможців спортивних змагань
,
що проходили 26 жовтня 2014 року в рамках святкува
ння Дня здоров'я

Туристична вікторина

  І-місце – Пожарська Анна - 31 ТО

 ІІ-місце – Романенко Анастасія - 22 РО

ІІІ-місце – Карпіка Дарина - 33 ТО


Укладка рюкзака

  І-місце – Гащенко Анна - 21 ВХП

 ІІ-місце – Малинська Єлена - 11 ГО

ІІІ-місце - Пригода Ростислав - 11 РО


В’язання вузлів

  І-місце – Башняк Катерина - 33 ТКД

 ІІ-місце – Лазько  Людмила - 33 ТО

ІІІ- ісцем – Романенко Оксана - 32 ТО


Домбайський бокс

  І-місце – Домбровська Тетяна - 11 ФК

 ІІ-місце – Гладченко Георгій - 42 ВХП

ІІІ-місце – Лисак Даша - 22 ГО


Паралельні мотузки

Юнаки

  І-місце - Нільський Валентин - 24 ГО

 ІІ-місце - Куляшов Василь - 11 РПЗ

ІІІ-місце - Панченко Сергій - 23 ТКД


Дівчата
:

  І-місце – Гурбанова Карина - 22 ГО

 ІІ-місце – Мокіна Вікторія - 21 ГО

ІІІ-місце – Кириченко Катерина - 11 ГО


Метелик

Хлопці :

  І-місце – Рибченко Юрій - 24 ГО

 ІІ-місце – Нікіфоров Владислав - 21 ФК

ІІІ-місце – Новопольцев Владислав - 31 ТО


Дівчата
:

  І-місце – Татарчук Поліна - 12 ПВ

 ІІ-місце – Петренко Тетяна - 11 РПЗ

ІІІ-місце – Ткаліч Людмила - 31 ТО


Топографія

  І-місце – Ордуханова Карина - 12 ПВ

 ІІ-місце – Ларіонова Христина - 31 ТО

ІІІ-місце – КонопатськаСніжанна - 11 ВХП


Підвісний бум

Хлопці :

  І-місце – Нільський Валентин - 24 ГО

 ІІ-місце – Федоренко Давід - 23 ПВ

ІІІ-місце – Потапенко Михайло - 11 ТО


Дівчата
:

  І-місце – Бур’яновська Марія  - 11ТО

 ІІ-місце – Романенко Ксенія - 32 ТО

ІІІ-місце – Кривуля Марина - 24 ГО

 

Велоспорт

  І-місце – Немець Евген - 11 РПЗ

 ІІ-місце – Помомаренко Саша - 33 ТО

ІІІ-місце – Баляс Богдан - 12 ВХП

 

Перетягування канату:

Дівчата

  І-місце – 12 ГО

 ІІ-місце – 23 ТО

ІІІ-місце – 11ФК
 

Юнаки

  І-місце - 21 ТКД

 ІІ-місце – 21 РПЗ

ІІІ-місце – 11 ВХП

 

Набивання м’яча

  І-місце – Можаровський Владислав – 31 ПВ

 ІІ-місце – Остапець Олександр – 21 ТКД

ІІІ-місце - Хмарук Ярослав – 31 ПВ

 

Біг 30м

Юнаки

  І-місце–

 ІІ-місце – Голинщак Дмитро – 34 ГО

ІІІ-місце – Попович Олександр – 23 ТО

                     Лукаш Володимир –23 ПВ

                     Онищенко Ігор – 22 РО

Дівчата

  І-місце – Брачун Ангастасія – 11 ФК

 ІІ-місце – Карпелюк Жанна – 11 ТО

ІІІ-місце – Бурзак Алена – 22 ГО


Баг на лижах

  І-місце – Діденко Вікторія – 12 ГО

 ІІ-місце – Біловолов Михайло – 32 ВХП

ІІІ-місце – Дем’янчук Діана – 12 ГО


Присідання на одній нозі

Юнаки

  І-місце – Цикалов Іван – 33 ТО

 ІІ-місце – Гайдай Євген – 35 ГО

ІІІ-місце – Доценко Дмитро – 23 ВХП


Дівчата

  І-місце – Гончаренко Аліна – 11 ФК

 ІІ-місце – Романенко Оксана – 32 ТО

ІІІ-місце – Періжок Анастасія – 21 ТО

 

Підтягування на перекладині

Дівчата

І-місце – Гончаренко Аліна – 11 ФК


Юнаки

  І-місце – Єфіменко Владислав – 11 РПЗ

 ІІ-місце – Путін Олександр – 11 РПЗ

ІІІ-місце – Мазурик Олександр – 32 БО

 

Стрибки в довжину з місця

Дівчата

  І- місце - Закусіло Анастасія – 33 ПВ

 ІІ-місце – ГончаренкоАдіна – 11 Фк

ІІІ-місце – Дерев’янко Вікторія – 21 ГО

                     Гурська Оксана – 21 ГО

Юнаки

  І-місце – Лукаш Володимир – 23 ПВ

                    Скляр Данило – 23 ПВ

                    Борисов Валерій – 21 ТО

 ІІ-місце - Міщук Богдан – 21 ТКД

ІІІ-місце – Рибченко Юрій – 24 ГО

                     Казьмірішин Євген – 33-ТКД

                      Кривенко Микола – 31-ОКС

 
Згинання - розгинання рук (Віджимання)

  І-місце – Бойко Владислав – 12-ПВ

 ІІ-місце – Чепурний Денис – 33-ПВ

ІІІ-місце – Єфіменко Влдадислав – 11-РПЗ

 

УВАГА! Студентам та викладачам коледжу!

З понеділка
(20 листопада 2017 року)
відновлюються навчальні заняття по 1 годині 20 хвилин.
Початок занять о 09.00.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
16 листопада о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499