Главная Студенческая территория Студенческие будни Career Day для студентів коледжу в готелі Ramada Encore Kiev
Career Day для студентів коледжу в готелі Ramada Encore Kiev

04 жовтня 2017 року 50 студентів коледжу спеціальностей «Готельне обслуговування», «Виробництво харчової продукцїї», «Ресторанне обслуговування» та викладачі Клименко І. М., Ткаленко - Воробйова О. В., Більчук Т. В., Бірюкова О. В., Пушкарьова Н. В., Семенідо О. В. відвідали  Career Day 2017, який був старанно підготовлений дружньою командою міжнародного готелю Ramada Encore Kiev, що входить до складу світової готельної мережі Wyndham Hotel Group.

День кар'єри призначений для тих студентів, які шукають можливість працевлаштування та бажають впевнитися  у правильному виборі  майбутньої професії.

Деякі цінні поради для студентів були озвучені у зверненні команди Ramada Encore Kiev  до майбутніх колег:

«Перш за все, Ви повинні знайти собі справу по серцю. Майбутня робота – це величезна частина Вашого життя. Аби виконувати її професійно та досягти гарних результатів, Ви повинні вірити у те, що робите, і бути закоханими в ту справу, якою займаєтеся. Якщо Ви поки що  не знайшли себе – продовжуйте пошуки. Кожного дня – шукайте нові можливості. Йдіть уперед. Оцініть, що реально ви вмієте і чого Вам не вистачає. Працюйте кожного дня. Не плануйте занадто багато та не очікуйте результату одразу».

Студентам коледжу запропонували обрати напрямок серед відділів:

  • бронювання;
  • розміщення гостей;
  • продажу;
  • конференц-сервісу;
  • хаускіпінгу;
  • банкетингу;
  • ресторанної служби;
  • кухні.

Приємне враження студенти отримали від лояльного та «фанового», як  визначають керівники відділів, ставлення керівництва  Ramada Encore Kiev, яке особливо відрізняється сучасним підходом та баченням гостинності і піклуванням не тільки про гостя, а й про власний персонал. Корпоративна етика підкреслено направлена на підтримку дружнього ставлення та сімейних цінностей серед колег. Цікавим фактом виявилося те, що середній вік працівників готелю становить 21-22 роки, що не заважає обіймати керівні посади середньої ланки і свідчить про можливість кар'єрного зростання та професійну реалізацію.

З офіційною промовою перед майбутніми колегами виступив генеральний менеджер Irantha Duwage (Іранта Дюваж), який запевнив студентів, що їх майбутнє вже створюється сьогоденням і зараз. З метою більш детального ознайомлення зі специфікою роботи різних служб та відділів готелю студенти відвідали тренінги та майстер-класи з творчими завданнями, заповнили анкети потенційних працівників.

Далі їх очікує призначення співбесіди, стажування, безкоштовні курси покращення рівня іноземної мови, які ще на крок наблизять студентів до самостійного життя та відповідальності за власний вибір професійного напрямку.

Тож, побажаємо нашій талановитій молоді успіху в їх професійній реалізації!

Викладач Ткаленко - Воробйова О.В.
09.10.2017р.

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

НОВЫЕ РЕКВИЗИТЫ
С ЯНВАРЯ 2016г.!

Для оплаты 
за учебу: 
МФО 820172
р/р 31257285117499

Для оплаты
за общежитие:
МФО 820172
р/р 31254285217499