Вибір мови Student's territory Everydays Life Відвідування виставки «Анонімне суспільство»
Відвідування виставки «Анонімне суспільство»

01.11.2017 року студенти групи 31-РПЗ відвідали виставку «Анонімне суспільство» у Пінчук Арт центр присвячену періоду аномії, у якому опинилося й досі перебуває українське суспільство після розпаду Радянського Союзу.

Виставка складається з кількох розділів. У першому йдеться про особистість в протистоянні від створення героїв до їх поступового знецінення, про існування серед подвійних стандартів. Другий розділ присвячено осмисленню себе, внутрішній боротьбі. Останній розділ стосується тілесного, інтимного світу, звернення до якого — це супротив контролю за особистим життям.

По своїй суті «анонімне суспільство» в контексті виставки — це метафора відсутності суспільства як такого, у якому індивід успадкував недовіру до влади, що вже втратила авторитет. 

Для сучасного молодого покоління ця виставка є актуальною, тому що людина має постійно розвиватися, шукати себе, а в першу чергу, вона повинна знати себе!

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46