alt

Державний вищий навчальний заклад

Київський державний коледж туризму та готельного господарства
 

Створений наказом Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР від 05 травня 1977 р. №134.

Заснований на державній формі власності і підпорядкований Міністерству освіти і науки України.
 

Коледж розпочав свою діяльність у 1978 році з підготовки фахівців з двох спеціальностей «Організація обслуговування в готелях» та «Організація обслуговування в підприємствах громадського харчування» з переважною орієнтацією на обслуговування іноземних туристів.
 

Упродовж двох десятиліть коледж був єдиним у Радянському Союзі, а потім в Україні навчальним закладом, який готував висококваліфікованих спеціалістів для сфери гостинності. В наш час коледж утримує провідні позиції на вітчизняному ринку освітянських послуг.
 

Тенденція до постійного розвитку і модернізації є запорукою нашого успіху. Сьогодні навчальний заклад готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший  спеціаліст» за 9 перспективними і привабливими для молоді спеціальностями: "Право", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Інженерія програмного забезпечення",  "Комп’ютерна інженерія", "Харчові технології", "Готельно-ресторанна справа", "Туризм".

Навчання в коледжі здійснюється на основі базової та повної загальної середньої освіти, за денною та заочною формами.

Високопрофесійні, творчі педагогічні працівники забезпечують якісну підготовку майбутніх фахівців у сучасно обладнаних навчальних аудиторіях і лабораторіях, серед яких «готель «Гостинність», «Навчальний бар», «Лабораторія інформаційних систем і технологій обліку», «Туристична фірма» тощо.тощо.

Коледж є єдиним ВНЗ в Україні, в якому під час процесу навчання студенти окремих спеціальностей отримують навички роботи в глобальних системах бронювання «Амадеус» та «Галілео» в режимі реального часу.

Понад 90 профільних підприємств, установ і організацій надають можливість студентам коледжу не тільки закріпити отримані теоретичні знання, а й набути професійних практичних навичок.

Незабутні враження залишаються у студентів, які проходять практику-стажування за кордоном: у Греції, Німеччині, Туреччині.


Наповнюють студентське життя цікавим змістом такі традиційні загальноколеджівські заходи, як: День здоров’я, тижні спеціальностей, конкурси, концерти, благодійні акції.

Студенти коледжу беруть активну участь у міських олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності та здобувають призові місця. Найкращі студенти є стипендіатами Президента України та міського Голови.

 За багаторічну плідну діяльність з надання освітніх послуг коледж відзначений нагородами, серед яких і Почесна Грамота Кабінету Міністрів України (1999 р.).


Адреса: м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26

Тел.: (044) 228-95-46; 543-13-03

 


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
21 вересня о 16.00 на День відкритих дверей!
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Продовжується прийом оригіналів документів про освіту від вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст та бакалавр.

Приймальна комісія

До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46